Seçilen filtreler: ÇEŞİT
-> -> -> -> -> -> ÇEŞİT
yardım
FİLTRELER:

Burada bulunan filtreleri kullanarak, listelenen ürünleri azaltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ülkeler filtresinden ülkenizi seçerseniz, sadece ülkenizdeki mağazaların ürünlerini listelersiniz. Aynı şekilde şehirler kutusundan şehir seçerseniz, seçtiğiniz şehirdeki mağazaların ürünleri listelenir. Sağa doğru filtrelerden seçime devam eder ve marka seçerseniz, işaretlediğiniz ülke ve şehirdeki ürünlerden, seçmiş olduğunuz markadakiler listelenir.

Böylece filtreleri arttırarak ürün listenizi daraltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ne kadar çok filtre seçerseniz listelenen ürün sayısı o kadar azalacaktır. Ürün sayısı çok az ise, seçilen filtrelerden bir kısmını iptal edebilirsiniz.

KATEGORİLER MENÜSÜ

Anasayfa

Bütün Ürünler

Arama Listeniz -> Ürün Detay Sayfası.
EuroMobilya.com

Listede Sıradaki Ürünler

Geri solOk 1 sagOk ileri
Toplam: 1810 Adet

Efes 7732-70 Dinarsu Halı Efes 7732-70 Dinarsu Halı
 

Idol Halı 902 Grey Black Idol Halı 902 Grey Black
 Fiyat: € 27.39

Idol Halı Venedik 1294 Brown Idol Halı Venedik 1294 Brown
 Fiyat: € 21.89

İdol Hali Atlas Serisi 322 Beige İdol Hali Atlas Serisi 322 Beige
 Fiyat: € 31.50

İdol Hali Atlas Serisi D.Brown 322 İdol Hali Atlas Serisi D.Brown 322
 Fiyat: € 31.50

Idol Halı 555 Black Red Idol Halı 555 Black Red
 Fiyat: € 27.39

Idol Hali 505 Brown Idol Hali  505 Brown
 Fiyat: € 19.90

Efes 7732-70 Dinarsu Halı


Markası:
Urun No: 42371
Kategorisi: Halı ve Kilimler
Altkategorisi: Halılar (Benzer Ürünler)
Fiyatı:
Mağaza:

Benimevim

Şehri: Istanbul-Türkiye
Telefon: 4442624
Ürün hakkında bigi için yukardaki numarayı arayın.
Bu ürüne 3685 defa bakıldı

Seçtiklerim:0 ürün

FİYATLAR İÇİN : http://www.benimevim.com.tr/?urun-1707-Efes-7732-70-Dinarsu-Hali.html ZİYARET EDİNİZ

Kucuk6 Catal Kasik Bicak Kategorisi Reklami Küçük3 İtimat Katmer Sacı Termostatlı

Açıklama:

1975'den itibaren faaliyet gösteren, İstanbulun en çok tercih edildiği, binlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz firmamızın online mağazası benimevim.com.tr'e hoş geldiniz! Mağazamızda bilgisayardan ev elektroniğine, tekstilden mobilyaya kadar 35 kategori altında 10 bine yakın ürün alternatifine ulaşma imkânına sahipsiniz. Ürünler arasında kıyaslama yapabilir, aradığınız ürünlere en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
Güvenli alışverişin keyfine varın
Bizi tercih eden yüz binlerce müşterimiz, benimevim.com.tr ile güvenli alışverişin keyfini yaşadılar. benimevim.com.tr Visa / Mastercard gibi dünya çapındaki otoriteler tarafından belirlenen tüm güvenli alışveriş standartlarına %100 uyumludur ve otoritelerin yetkili kıldığı firmalar tarafından her gün denetlenmektedir.
Sanal mağazamızda, hem eviniz hemde kendi ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz.En şık koltuk takımları ve en yeni yatak odası takımları ile evinize renk katmanın yanı sıra,en ucuz halı fiyatlarıyla merinos,dinarsu,padişah,sanat halı modellerine sahip olarak da estetik katabilirsiniz.Teknoloji ihtiyacınızı kampanyalı led tvlerimizle karşılayabilir işiniz için en ideal notebookları bulabilirsiniz.Anne ve bebekler için bebek arabaları,oto koltukları ve beşikleride mağazamızda bulabilirsiniz.En şık masalar için karaca yemek takımlarıyla masaları süsleyebilir ve en yeni yemek odası takımlarıyla misafirlerinizi şık masalarda ağırlayabilirsiniz.
Sanal mağazamızda, Samsung, LG, Sony, Hotpoint-Ariston, Regal, Profilo, Indesit, Altus, Simfer, Sunny, Temikel, Arnica, Arzum, Braun, Cvs, Fakir, Felix, Goldmaster, King, Moulinex, Philips, Rowenta, Schafer, Tefal, Papilla, Karaca, Sinbo, Remington, Casper, Dell, Asus, Acer, Dente, Hp, Lenovo, MSI, Toshiba, Piranha, Kawai, Navking markalarına ulaşabilirsiniz.
Mobilyada Türkiyenin 81 il merkezine ücretsiz teslimat
İstanbul dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan kargo firmalarının fiziki şartları Mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma,hasar vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmemesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan ,konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir ve ürünlerimiz sigortalı olarak teslim edilmektedir. Bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadirende olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Genellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedirler. Bunlar dışındaki oluşabilecek her hangi bir sıkıntıda satış temsilcisi arkadaşlarımıza dönerek bilgi ve destek alabiliriz.Nakliye firmalarının durumuna göre kargo firmaları ilede gönderim yapılabilmektedir.

Satıldığı Mağaza:

Mağaza Adı: Benimevim Merkez
Telefonu: 212-0000000(Bu ürün hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz)
Adresi: Merkez Mah. E-5 Yan Yol Londra Asfaltı No:169/A Avcılar Istanbul - Türkiye
Web Adresi: http://www.benimevim.com.tr
Benimevim mağazasının bütün ürünlerini yeni bir sayfada listelemek için tıklayın (705 çeşit)

Yorumlar:

İsim:    

Yorum: